Morastrand

Besöksadress

Morastrand AB
Brudtallsvägen 3 (Öna)
792 32  MORA

tel | 0250 – 299 00
fax | 0250 – 299 40

e-post | info@morastrand.se

Administration

Dahlrot, Lotta Ekonomichef

tel 0250-299 04| e-post lotta.dahlrot@morastrand.se

Marknad och IT

Djos, Jan  IT / Marknadschef

tel 0250-299 38 | e-post jan.djos@morastrand.se

Tjärnberg, Anneli Uthyrare

tel 0250-299 99 | e-post anneli.tjarnberg@morastrand.se

Adolfsson, Mona  Personal/Uthyrare

tel 0250-299 07 | e-post mona.adolfsson@morastrand.se

Iversen, Rune Områdesansvarig Centrum och Utmeland

tel 0250-299 61 | e-post rune.iversen@morastrand.se

Andersson, Rainer Områdesansvarig Noret och Våmhus

tel 0250-299 62 | e-post rainer.andersson@morastrand.se

Fredriksson, Bill Felanmälan

tel 0250-299 91 | e-post bill.fredriksson@morastrand.se

Lindblad, Karin Miljöansvarig samt Uthyrare

tel 0250-299 17 | e-post karin.lindblad@morastrand.se

Fastighet

Hanspers, Anders Teknisk förvaltare

tel 0250-299 71 | e-post anders.hanspers@morastrand.se

Collin, Kenneth Driftchef

tel 0250-299 29 | e-post kenneth.collin@morastrand.se

Frost, Yngve Projektledare/Controller

tel 0250-299 06 | e-post yngve.frost@morastrand.se

Olsson, Per-Olov Energicontroller

tel 0250-299 67 | e-post per-olov.olsson@morastrand.se

VD

Larsson, Stefan

tel 0250-299 02 | e-post stefan.larsson@morastrand.se

Öppettider Uthyrningen

Måndag – Fredag 9.00 – 12.00

Onsdag även 13.00 – 16.00

Telefontider 0250 – 299 99

Måndag – onsdag 9.00 – 12.00, 13.00-15.00

Torsdag 9.00-12.00

Fredag 9.00 – 12.00, 13.00-15.00

Kontakta oss

5 + 7 =

Translate »