Besöksadress

Morastrand AB
Brudtallsvägen 3 (Öna)
792 32  MORA

tel | 0250 – 299 00

e-post | info@morastrand.se

Administration

Lotta Dahlrot – Ekonomichef

e-post lotta.dahlrot@morastrand.se

Marknad och IT

Joakim Holback – Kund/ Marknadschef

e-post joakim.holback@morastrand.se

Mona Adolfsson – Personal/Uthyrare

e-post mona.adolfsson@morastrand.se

Sofia Grötting –  Uthyrare

e-post sofia.grotting@morastrand.se 

Amadeus Björkman – Områdesansvarig Centrum och Utmeland

e-post amadeus.bjorkman@morastrand.se

Christian Liljedal

e-post   christian.liljedal@morastrand.se

Andreas Melin – Områdesansvarig Noret och Våmhus

e-post andreas.melin@morastrand.se

Karin Andersson – Felanmälan

e-post karin.andersson@morastrand.se

Fastighet

Anders Hanspers – Teknisk förvaltare

e-post anders.hanspers@morastrand.se

Kenneth Collin – Driftchef

e-post kenneth.collin@morastrand.se

Oleanda Hedman – Upphandling

e-post oleana.hedman@morastrand.se

Mikael Svensson – Projektledare

e post mikael.svensson@morastrand.se

Uthyrningen

Telefontid

Måndag – Torsdag 9.00 – 12.00
0250-299 99

Felanmälan

Telefontid

Måndag – fredag 9.00 – 12.00
Tel: 0250-299 91

Kontakta oss

12 + 8 =

Translate »