Besöksadress

Morastrand AB
Brudtallsvägen 3 (Öna)
792 32  MORA

tel | 0250 – 299 00

Kundtjänst

Kundtjänst

e-post info@morastrand.se 

Sofia Grötting –  Kundtjänstchef

e-post sofia.grotting@morastrand.se 

Christian Liljedal – Områdesansvarig

e-post christian.liljedal@morastrand.se

Amadeus Björkman – Områdesansvarig Centrum och Utmeland

e-post amadeus.bjorkman@morastrand.se

Andreas Melin – Områdesansvarig Noret och Våmhus

e-post andreas.melin@morastrand.se

 

Fastighet

Anders Hanspers – Teknisk chef

e-post anders.hanspers@morastrand.se

Kenneth Collin – Förvaltningschef

e-post kenneth.collin@morastrand.se

Jonas Vestman – Driftchef

e-post jonas.vestman@morastrand.se 

Mikael Svensson – Projektchef

e post mikael.svensson@morastrand.se

Oleana Hedman – Upphandling

e-post oleana.hedman@morastrand.se

 

Administration

Lotta Dahlrot – Ekonomichef

e-post lotta.dahlrot@morastrand.se

Mona Adolfsson – Personal/Ekonomiassistent

e-post mona.adolfsson@morastrand.se

 

Uthyrningen

Telefontider

Måndag – torsdag 9.00 – 12.00
Tel: 0250 – 299 99

Felanmälan

Telefontid

Måndag – fredag 9.00 – 12.00
Tel: 0250 – 299 91

Lokaler

Telefontider

Måndag – torsdag 9.00 – 12.00
Tel: 0250 – 299 99

 

Kontakta oss

6 + 8 =

Translate »