Besöksadress

Morastrand AB
Brudtallsvägen 3 (Öna)
792 32  MORA

tel | 0250 – 299 00

e-post | info@morastrand.se

Administration

Dahlrot, Lotta Ekonomichef

e-post lotta.dahlrot@morastrand.se

Marknad och IT

Holback, Joakim – Kund/ Marknadschef

e-post joakim.holback@morastrand.se

Adolfsson, Mona – Personal/Uthyrare

e-post mona.adolfsson@morastrand.se

Brotters, Ulrika – Uthyrare

e-post  ulrika.brotters@morastrand.se

Liljedal, Christian – Områdesansvarig Centrum och Utmeland

e-post   christian.liljedal@morastrand.se

Andersson, Rainer – Områdesansvarig Noret och Våmhus

e-post rainer.andersson@morastrand.se

Fredriksson, Bill – Felanmälan

e-post bill.fredriksson@morastrand.se

Lindblad, Karin – Miljöansvarig samt Uthyrare

e-post karin.lindblad@morastrand.se

Fastighet

Hanspers, Anders – Teknisk förvaltare

e-post anders.hanspers@morastrand.se

Collin, Kenneth – Driftchef

e-post kenneth.collin@morastrand.se

Olsson, Per-Olov – Energicontroller

e-post per-olov.olsson@morastrand.se

Tf VD

Djos, Jan 

e-post jan.djos@morastrand.se

Uthyrningen

Telefontid

Måndag – Torsdag 9.00 – 12.00
0250-299 99

Felanmälan

Telefontid

Måndag-fredag 8.00 – 12.00, 13.00 – 15.00
Tel: 0250-299 91

Kontakta oss

9 + 6 =

Translate »